Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Katowic
na Malte od 149 zł

1 osoba

Leć na Malte (MLA) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 149,00 PLN

 

Malta to największa wyspa Archipelagu Maltańskiego, położona na Morzu Śródziemnym pomiędzy Sycylią a Tunezją, często nazywana jest "muzeum pod otwartym niebem". 7000 letnie relikty historyczne, kamieniste plaże, malownicze zatoczki i słoneczna pogoda nieustannie przyciągają rzesze turystów. Posiada jedyne lotnisko na wyspie, które znajduje się w odległości 93 km od Sycylii.

W sezonie letnim 2020 linie lotnicze Wizzair oferują połączenia na trasie Katowice- Malta dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Katowic odbywają się o godz 06:00, planowany przylot na Maltę o godz 08:35. Loty powrotne z Malty do Katowic także dwa razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 09:10-11:50. Zapraszamy do zapoznania się z oferta lotów na Maltę. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Katowice(KTW) - Malta (MLA)

Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-21 14:05 Katowice (KTW)
2022-09-21 16:40 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1164
W6
2022-10-02 21:00 Malta (MLA)
2022-10-03 00:40 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Malta 1
Cena: 466 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-21 14:05 Katowice (KTW)
2022-09-21 16:40 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1164
W6
2022-10-04 23:15 Malta (MLA)
2022-10-05 02:55 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Malta 2
Cena: 492 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-23 18:40 Katowice (KTW)
2022-09-23 21:20 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1164
W6
2022-10-02 21:00 Malta (MLA)
2022-10-03 00:40 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Malta 3
Cena: 506 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-23 18:40 Katowice (KTW)
2022-09-23 21:20 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1164
W6
2022-10-04 23:15 Malta (MLA)
2022-10-05 02:55 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Malta 4
Cena: 532 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-21 14:05 Katowice (KTW)
2022-09-21 16:40 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
W6 1164
W6
2022-09-29 13:20 Malta (MLA)
2022-09-29 16:55 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Malta 5
Cena: 586 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-23 18:40 Katowice (KTW)
2022-09-23 21:20 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
W6 1164
W6
2022-09-29 13:20 Malta (MLA)
2022-09-29 16:55 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Malta 6
Cena: 626 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-21 14:05 Katowice (KTW)
2022-09-21 16:40 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2022-09-30 08:35 Malta (MLA)
2022-09-30 17:15 Katowice (KTW)
1
FR 7325
2022-09-30 08:35 Malta (MLA)
2022-09-30 10:30 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 5426
2022-09-30 14:35 Mediolan (BGY)
2022-09-30 16:15 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Malta 7
Cena: 667 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-21 14:05 Katowice (KTW)
2022-09-21 16:40 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2022-10-01 11:35 Malta (MLA)
2022-10-01 18:00 Katowice (KTW)
1
FR 7325
2022-10-01 11:35 Malta (MLA)
2022-10-01 13:30 Mediolan (BGY)
FR
2
W6 1132
2022-10-01 15:15 Mediolan (BGY)
2022-10-01 17:00 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Malta 8
Cena: 685 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-23 18:40 Katowice (KTW)
2022-09-23 21:20 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2022-09-30 08:35 Malta (MLA)
2022-09-30 17:15 Katowice (KTW)
1
FR 7325
2022-09-30 08:35 Malta (MLA)
2022-09-30 10:30 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 5426
2022-09-30 14:35 Mediolan (BGY)
2022-09-30 16:15 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Malta 9
Cena: 708 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1163
W6
2022-09-27 20:00 Katowice (KTW)
2022-09-27 22:40 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
W6 1164
W6
2022-10-02 21:00 Malta (MLA)
2022-10-03 00:40 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Malta 10
Cena: 726 PLN